zaproszeniaZaproszenia ślubne – jakie są najmodniejsze?
 
Ślub jest tak ważnym wydarzeniem, że każdy jego element powinien wypaść jak najlepiej. Miesiące przygotowań, stres, milion rzeczy do załatwienia – to wszystko w końcu przynosi efekty i mamy cudowną uroczystość, która zachwyca wszystkich gości. 
 
Niezwykle ważną kwestią są zaproszenia. Powinny pasować do całej koncepcji ślubu. Najlepiej wypadają te, które nawiązują do stylu dekoracji. Często nie wiemy, kiedy najlepiej jest rozpocząć zapraszanie gości. Idealnym czasem jest około pięć miesięcy przed ślubem. Goście będą mieli czas na zorganizowanie czasu oraz ogólne przygotowanie. 
Sam wybór zaproszeń powinien nastąpić już na początku planowania, możemy opracować własny projekt lub wybrać jakiś gotowy – wszystko według własnego pomysłu i gustu. 
 
Co jest modne?
 
Nie tylko w strojach i dekoracjach pojawiają się nowe trendy. Również zaproszenia mogą doskonale podkreślać wyniosłość i nowoczesność naszego ślubu. 
Hitem nadchodzącego sezonu będą zielone, żywe dekoracje. Znajdą się zarówno na stołach, jak i w kościele, a nawet w dodatkach pary młodej. Doskonale, jeśli umieścimy je też na zaproszeniach. Ciemna zieleń wspaniale komponuje się z eleganckimi, pastelowymi odcieniami. 
Równie ciekawym elementem, który królował będzie w nadchodzącym sezonie ślubnym jest złoto. Napisy, obramowania i dekoracje w tym kolorze idealnie podkreślą znaczenie uroczystości. Nic nie stoi na przeszkodzie by połączyć złoto z zielenią, zależenie od upodobań. 
 
Zaproszenia są bardzo ważne, ponieważ to pierwsza rzecz, która wprowadza gości w stylistykę naszego przyjęcia. Dobrze byłoby, gdyby nawiązywało do dekoracji sali oraz strojów.